Aš ikona. Kaip išgyventi karantiną? Pokalbis su garsiomis Lietuvos aktorėmis.

 • Paskelbta Prieš 13 dienų

  Delfi

  Trukmė: 55:03

  Antradienį „Aš Ikona“ laidoje Asta Stašaitytė-Masalskienė apie naujus iššūkius ir gyvenimo pokyčius karantino metu kalbėsis su aktorėmis: Larisa Kalpokaite, Ilona Balsyte ir Kristina Radžiukynaite. Paskelbus karantiną, aktoriai kaip ir kiti meno srities atstovai, dėl sustabdytų pasirodymų, neteko pajamų. „Pirmasis karantinas nebuvo toks baisus. Tikėjomės, kad gruodžio mėnesį sugrįšime į sceną ir atsigriebsime už prarastą laiką“, - sakė „Keistuolių teatro“ įkūrėja, aktorė Ilona Balsytė. Paklausta, kokiomis nuotaikomis gyvena šiandien, kai vėl paskelbtas karantinas, Ilona atsakė trumpai: „Jei karantinas tęsis po Naujųjų metų, mes tikrai bankrutuosime. Išgyventi nėra jokių šansų.“
  Kristina Radžiukynaitė atviravo, kad šį kartą situacija neatrodo tokia dramatiška, kaip buvo pirmojo karantino metu. „Nors darbo ženkliai sumažėjo, kur kas baisesnis atrodė virusas. Dezinfekuodavau pirkinius, kurie buvo pristatomi į namus. Valiau stalviršius, durų rankenas, viską kas įmanoma. Buvo apsėdusi paranoja. Dabar tos kaustančios baimės nebėra. Bus kaip bus“, - sakė ji.
  Larisos Kalpokaitės nuomone, karantinas - puiki proga daugiau laiko skirti sau: gaminti sveiką maistą, sportuoti, daugiau laiko praleisti su artimaisiais, bei išmokti kažko naujo. Būtent tai ji ir darė: „Nors lengva nebuvo, išmokau naudotis naujomis kompiuterio programomis, kiekvieną rytą gaminausi sveikus pusryčius, eidavau pasivaikščioti, sportavau. Pirmą kartą tiek dėmesio skyriau sau. Nerūpėjo nei koncertai, nei spektakliai“, - pasakojo aktorė.
  Trys žinomos aktorės apie naujus iššūkius, baimes ir ateities planus laidoje „Aš Ikona“ antradienį 21.00 val. Delfi TV.

  Prenumeruokite mūsų kanalą ir gaukite karščiausias naujienas pirmieji!
  - - -
  SKAITYKITE www.delfi.lt
  ŽIŪRĖKITE www.delfi.lt/video
  DRAUGAUKIME DELFI.Lietuva
  SEKITE DELFI INSTAGRAM delfilietuva
  - - -

Tomas Michalauskas
Tomas Michalauskas

Jug ne kaime gyvenate, eikit dirbti, kasininkais ar operatorems, kaimo zmonems sunkiau, toli miestai, jai darba praranda, tai sunku nauja susirasti o bohemijai prestizas neleidzia, geda arba tingi dirbti normalaus darbo, zmogus prie visko prisitaiko, skundziasi laidose, Asta tik guodzia savus, baisu ziureti. As patc dirbes kaip extra masuotese filmuose, visi tik sokineje apie tuos pagrindinius aktorius o su masuociu aktoriams elgesi kaip su slavejais. Valytojais, eikit dirbti jei reikia pinigu uz paskolas, maziau skuskites ir maziau Susireiksminkite, visi darbai ne gedingi, man tas patc ar fermere ar aktore, jei zmogus dirba, pagarba

Prieš 9 dienų
Pedro Hills Quezada Quezada
Pedro Hills Quezada Quezada

اقرأ شهادتي اسمي موث جيمس. زوجي جيش ، كنت متصلاً بالإنترنت ووجدت قرض JOSE Luse في منشور يقول إن شركة القروض تمنح عامة الناس قرضًا بسعر فائدة منخفض جدًا. لذا تواصلت مع الشركة عبر بريدهم الإلكتروني: (joseluisloans@gmail.com) تقدمت بطلب للحصول على قرض بمبلغ 25000 دولار لمدة عامين. استجابت الشركة لي وأرسلت لي جميع شروط شركتهم التي قرأتها ووافقت عليها. بعد الموافقة على طلب القرض الخاص بي ، تلقيت إخطارًا من المصرف الذي أتعامل معه أنه في حسابي المصرفي ، بقيمة 25000 دولار ، انتهيت من سداد القرض في 18 ديسمبر قبل بدء اندلاع كورونا. لذا ، أود أن أغتنم هذه الفرصة لإرسال رسالة إلى كل شخص يبحث عن مُقرض خاص موثوق به على الإنترنت للتقدم بطلب للحصول على قرض jose luis عبر البريد الإلكتروني: (joseluisloans@gmail.com)

Prieš 11 dienų

Kitas

Vakaras su Edita I 2020 11 07

48:06

Vakaras su Edita I 2020 11 07

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Peržiūros 10tūkst.

I'm a Mobile Game

1:07

I'm a Mobile Game

TheOdd1sOut

Peržiūros 2,4mln

Delfi TV

Delfi TV

Delfi

Peržiūros 10

“Vėl Tie Patys…” #53

2:35:23

“Vėl Tie Patys…” #53

Negyvas Eteris

Peržiūros 110tūkst.

Nematoma Lietuvos istorija I 2020 10 08

54:15

Nematoma Lietuvos istorija I 2020 10 08

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Peržiūros 148tūkst.

I'm a Mobile Game

1:07

I'm a Mobile Game

TheOdd1sOut

Peržiūros 2,4mln

BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official Teaser 1

0:27

Coca-Cola Christmas Commercial 2020

2:31

Coca-Cola Christmas Commercial 2020

Coca-Cola

Peržiūros 4,1mln

ŠUNS ROAST'AS

55:42

ŠUNS ROAST'AS

Klajumo Kanalas

Peržiūros 66tūkst.

Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster

3:04

Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster

ShawnMendesVEVO

Peržiūros 24mln