Delfi rytas. Šventinio savaitgalio atgarsiai: ar lietuviai išlaikė saugių Velykų egzaminą?

 • Paskelbta Prieš 6 dienų

  Delfi

  Trukmė: 1:26:09

  Tradiciškai savaitės pradžioje su duomenų mokslininku, premjerės Ingridos Šimonytės sudarytos Nepriklausomų ekspertų patariamosios tarybos nariu Vaidotu Zemliu-Balevičiumi aptarsime pandeminius skaičius ir tai, kas pasikeitė per savaitę.
  Šiemet Velykas Lietuva ir vėl turėjo sutikti gerokai ramiau, tad kaip lietuviai laikėsi karantino reikalavimų ir kokie pažeidimai fiksuoti - apie tai papasakos Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis.
  Kiekvienas Lietuvos gyventojas, žiūrintis televiziją per antžeminės televizijos anteną, gali matyti 15 nemokamų televizijos kanalų, tačiau kai kurie žiūrovai mato tik dalį kanalų, nes ne visus juos yra atradę. Kaip juos atrasti ir ką daryti, jei juos rodo ne visus? Į visus klausimus atsakys Lietuvos radijo ir televizijos centro vadovas Remigijus Šerys.
  Šiandien, saugaus eismo dienos proga, socialinė iniciatyva KETIKETAS kartu su Lietuvos kelių policija rengia akciją, kurios metu šalies vairuotojai bus raginami kelyje elgtis atsakingai. Kaip Lietuvoje bus minima ši diena ir kokias taisykles dažniausiai pažeidinėja šalies vairuotojai mums papasakos KETIKETAS projekto autorius Edvardas Brazaitis ir Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys.
  Po švenčių atsidarę šaldytuvą dažniausiai ten rasime daugybę pilnų maisto likučių dubenėlių, plastikinių indelių ir lėkščių. Bet ką daryti jei po švenčių likusius patiekalus išmesti gaila, o valgyti nebesinori? Šioje situacijoje išeitį jums pasiūlys Alfas Ivanauskas, kuris šiandien papasakos, kaip antram gyvenimui prikelti maisto likučius.
  DRAUGAUKIME DELFI.Lietuva
  SEKITE DELFI INSTAGRAM delfilietuva
  - - -

BitKor
BitKor

,Man labai patiko pristatymas- pokalbis su nepriklausomu ekspertu Baleviciumi.....🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣ne 😂🤣😂priklausomu🤣😂🤣😂🤣😂🤣

Prieš 4 dienas

Kitas

#ŽalgirisOnAir #41 Lukas Lekavičius

1:10:06

#ŽalgirisOnAir #41 Lukas Lekavičius

BC Zalgiris Kaunas

Peržiūros 16tūkst.

Sicily - Italy | The Life of Others | 4.04.2021

42:58

Sicily - Italy | The Life of Others | 4.04.2021

Жанна Бадоева Жизнь Других

Peržiūros 626tūkst.

VALIUS ĄŽUOLAS IR SMEGENŲ KIRMINAI

23:23

VALIUS ĄŽUOLAS IR SMEGENŲ KIRMINAI

deMiko

Peržiūros 62tūkst.

SADBOI - Orevuar

3:29

SADBOI - Orevuar

SADBOI

Peržiūros 140tūkst.