Delfi premjera. Rūta Loop pristato per jos saviizoliacijos 41-ą dieną gimusią dainą

 • Paskelbta Prieš 16 dienų

  Delfi

  Trukmė: 26:58

  Rūta Žibaitytė, geriau žinoma kaip atlikėja Rūta Loop, po ilgesnės pertraukos pristato atvirą ir intymią dainą „Tu ne viena“.
  Atlikėja buvo viena pirmųjų, papuolusių į COVID-19 pandemijos gniaužtus ir savo kailiu patyrusi, ką reiškia būti atskirtai nuo pasaulio - uždaryta namuose ji praleido 41 dieną. Per tą laiką ir gimė naujasis kūrinys, kurį dainininkė pristatys laidoje „Delfi premjera“ jau šį penktadienį 11:45 val.
  „Žinot, nemeluosiu, o ir daina kalba pati už save - buvo sunku. Vienas iš dalykų, kuriuos supratau saviizoliacijos metu, tai, jog tikrai labai myliu žmones ir man be jų sunku. Sunku vienai. Pirmosiomis dienomis pagalvojau, kad tai ženklas, kad turiu sustoti, truputį nurimti ir tiesiog pasimėgauti gera knyga, kūryba, skaniais patiekalais ir filmų vakarais. Tačiau po kokios 10-tos dienos pasidarė taip ankšta, sienos tarsi traukėsi ir nors balkono durys buvo plačiai atvertos, trūko oro. Skamba gana pompastiškai, žinau, bet jausmai, kurie veržėsi tuo metu buvo kone sudvigubėję. Žinoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Džiaugiuosi, kad esu kūrėja, kad šis sudėtingas laikotarpis atnešė man ne vieną dainą, tačiau visomis liūdnomis dainomis, gimusiomis tuo metu, aš dalintis nenoriu. Nenoriu, kad būtų tik liūdna, nenoriu tapti liūdnų baladžių atlikėja, tačiau privalau išleisti bent vieną, kurioje sutilptų visas skausmas ir patirtis. Aš turiu paleisti viską, kas susikaupė, ir eiti toliau.“ - skaudžiais išgyvenimais dalinasi Rūta.Prenumeruokite mūsų kanalą ir gaukite karščiausias naujienas pirmieji!
  - - -
  SKAITYKITE www.delfi.lt
  ŽIŪRĖKITE www.delfi.lt/video
  DRAUGAUKIME DELFI.Lietuva
  SEKITE DELFI INSTAGRAM delfilietuva
  - - -

saule214
saule214

https://youtu.be/1KaI5f4tQDw

Prieš 16 dienų

Kitas

Duok paskambint - laidos svečias Rūta Loop

41:27

DODGE CHALLENGER

15:14

DODGE CHALLENGER

Igor Shishkin

Peržiūros 47tūkst.

Delfi TV

Delfi TV

Delfi

Peržiūros 9

Savaitė | 2021-03-07

Savaitė | 2021-03-07

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Peržiūros 184

Kitokie pasikalbėjimai. Speciali laida

2:15:32

Kitokie pasikalbėjimai. Speciali laida

Delfi

Peržiūros 83tūkst.

DODGE CHALLENGER

15:14

DODGE CHALLENGER

Igor Shishkin

Peržiūros 47tūkst.

AKCENTAS: AR PAVYKS GAUTI VISKĄ NEMOKAMAI?

11:28