Delfi rytas. Kaip išvengti 10 metų gyvenimo atimančios ligos?

 • Paskelbta Prieš 11 dienų

  Delfi

  Trukmė: 56:48

  Šiandien minima pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena. Žmonės, kurie ja serga, gyvena dešimčia metų trumpiau. O pasaulyje pagal mirtingumą ši liga užima trečią vietą. Sergantieji šia liga turėtų būti ypač atsargūs - tai didina tikimybę susirgti sunkesne COVID-19 forma. Kodėl išsivysto lėtinė obstrukcinė plaučių liga ir kas gali užkirsti jai kelią - pokalbis su Kauno klinikų gydytoju pulmonologu prof. Kęstučiu Malakausku.
  Mylimiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko nuo 2001-ųjų kasmet Kalėdų laikotarpiu savo gerbėjus Lietuvoje džiugindavo įspūdingais ledo projektais. Nors šiemet dėl pandemijos gyvai susitikti neteks, tačiau liūdėti priežasties taip pat nėra - šokių ant ledo gerbėjų laukia maloni staigmena. Ir apie šią staigmeną papasakos ilgametė „Liepsnojančio ledo“ režisierė Rasa Micachienė.
  Tikriausiai visi suprantame, kad susirgę ir gave gydytojo planą, turėtume jo tvarkingai laikytis. Tačiau sveikatos specialistai pastebi, kad nemaža dalis žmonių linkę neklausyti gydytojų ir labiau pasikliauti savo pačiū nuomone. Ką reiktų žinoti apie mums paskirtus medikamentus, jų suderinamumą ir vartojimą, klausime vaistininkės Dominykos Petruškaitės.
  - - -
  DRAUGAUKIME DELFI.Lietuva
  SEKITE DELFI INSTAGRAM delfilietuva
  - - -

Pedro Hills Quezada Quezada
Pedro Hills Quezada Quezada

mano vardas maira Slavonskinm. Mano mama man pasakė, kad lankosi internete, ir susipažino su „jose luis“ paskolos leidiniu, kuriame teigiama, kad jos paskolų bendrovė plačiajai visuomenei suteikia paskolą už labai mažas palūkanas. Taigi, susisiekiau su įmone jos el. Paštu: (joseluisloans@gmail.com) kuris yra mano mamos matytame poste, aš prašiau 8000 eurų paskolos 2 metų laikotarpiui. Bendrovė man atsakė ir atsiuntė visas savo įmonės sąlygas, kurias perskaičiau, ir aš su jomis sutikau. Patvirtinęs paskolos paraišką iš savo banko gavau pranešimą, kad mano banko sąskaita, kurią aš nurodžiau sumokėta, yra 8 000 eurų. Paskolą baigiau grąžinti gruodžio 18 d., Tada nusprendžiau paprašyti 32 000 eurų sumos savo verslui pradėti, kurią gavau savo banke Taigi norėčiau pasinaudoti proga ir išsiųsti žinutę visiems, kurie internete ieško patikimo privataus skolintojo, norėdami kreiptis dėl „aJose luis“ paskolų el. Paštu: joseluisloans@gmail.com, Telefono numeris: +13075431042 taip pat galite susisiekti su jais Whatsapp: +13075431042 Taip pat galite susisiekti su manimi, jei jums reikia mano pagalbos arba norite užduoti man klausimų, kaip aš gavau paskolą. Čia yra mano el. Paštas: (mairaivo250@gmail.com]

Prieš 9 dienų

Kitas

SAULIUS PRŪSAITIS - Pamela

3:42

SAULIUS PRŪSAITIS - Pamela

Saulius Prūsaitis oficialus kanalas

Peržiūros 395tūkst.

Delfi TV

Delfi TV

Delfi

Peržiūros 1

SAULIUS PRŪSAITIS - Pamela

3:42

SAULIUS PRŪSAITIS - Pamela

Saulius Prūsaitis oficialus kanalas

Peržiūros 395tūkst.

SNEAKING In OVERNIGHT CANDY SHOP 24 HOUR Challenge!

24:39