Sveiki! Su gydytoju V. Morozovu. Viskas, ką reikia žinoti apie kepenis: kada joms reikia pagalbos

 • Paskelbta Prieš 10 dienų

  Delfi

  Trukmė: 24:38

  Ar žinote, ką daryti, jei jūsų artimasis užsikrėtė koronavirusu? O ką daryti ir kaip padėti sau, jei pats susirgote? Kokie vaistai ir kokios priemonės tinka gydymui, o kokių reikia vengti? Apie tai pirmoje laidos dalyje išsamiai papasakos gydytojas Valerijus Morozovas.
  Antroje laidos dalyje aptarsime įvairius klausimus, susijusius su kepenimis. Gydytojo teigimu, dauguma taip mėgstamų lietuvių papildų kepenims iš tiesų jų veiklą tik apsunkina. Vis dėlto yra keletas produktų, kurie joms gali padėti. Tačiau ar tikrai kepenis reikia kuo nors valyti? Ir kas yra tas kepenų suriebėjimas? Visų atsakymų ieškokite pokalbyje su gydytoju.
  Prenumeruokite mūsų kanalą ir gaukite karščiausias naujienas pirmieji!
  - - -
  SKAITYKITE www.delfi.lt
  ŽIŪRĖKITE www.delfi.lt/video
  DRAUGAUKIME DELFI.Lietuva
  SEKITE DELFI INSTAGRAM delfilietuva
  - - -

Jose Luis
Jose Luis

mano vardas maira Slavonskinm. Mano mama man pasakė, kad lankosi internete, ir susipažino su „jose luis“ paskolos leidiniu, kuriame teigiama, kad jos paskolų bendrovė plačiajai visuomenei suteikia paskolą už labai mažas palūkanas. Taigi, susisiekiau su įmone jos el. Paštu: (joseluisloans@gmail.com) kuris yra mano mamos matytame poste, aš prašiau 8000 eurų paskolos 2 metų laikotarpiui. Bendrovė man atsakė ir atsiuntė visas savo įmonės sąlygas, kurias perskaičiau, ir aš su jomis sutikau. Patvirtinęs paskolos paraišką iš savo banko gavau pranešimą, kad mano banko sąskaita, kurią aš nurodžiau sumokėta, yra 8 000 eurų. Paskolą baigiau grąžinti gruodžio 18 d., Tada nusprendžiau paprašyti 32 000 eurų sumos savo verslui pradėti, kurią gavau savo banke Taigi norėčiau pasinaudoti proga ir išsiųsti žinutę visiems, kurie internete ieško patikimo privataus skolintojo, norėdami kreiptis dėl „aJose luis“ paskolų el. Paštu: joseluisloans@gmail.com, Telefono numeris: +13075431042 taip pat galite susisiekti su jais Whatsapp: +13075431042 Taip pat galite susisiekti su manimi, jei jums reikia mano pagalbos arba norite užduoti man klausimų, kaip aš gavau paskolą. Čia yra mano el. Paštas: (mairaivo250@gmail.com]

Prieš 8 dienų

Kitas

Delfi TV

Delfi TV

Delfi

Peržiūros

Eligijus Masiulis: Sapnavau Šimašių ir Seimą

1:27:32

Eligijus Masiulis: Sapnavau Šimašių ir Seimą

Skirmantas Malinauskas

Peržiūros 54tūkst.

Nematoma Lietuvos istorija I 2020 10 08

54:15

Nematoma Lietuvos istorija I 2020 10 08

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Peržiūros 157tūkst.

Другу доверяй, но проверяй! Mercedes Benz E-Class

42:12

SNEAKING In OVERNIGHT CANDY SHOP 24 HOUR Challenge!

24:39